sheeanin

sheeanin

Zahrajte si online hry zdarma

Patříte k příznivcům online her zdarma? Vyzkoušejte tři nové hry online od Bigpoint.com, které vám nabídnou nespočet hodin skvělé zábavy při jejich hraní. Všechny tři online hry – Skyrama, Drakensang a RamaCity - jsou zdarma a hratelné ve webovém prohlížeči. Není třeba nic platit, stahovat ani instalovat. Stačí se jednoduše zaregistrovat a začít hrát! Nevíte, u které online hry začít? Vyzkoušejte rovnou všechny tři!

Skyrama: zábavný simulátor letiště

Skyrama patří mezi oblíbené letecké hry online, které umožňují hráči, kromě neomezeného budování a rozšiřování letiště, také nákup letadel, jejich servis, správu letového řádu nebo odbavování pasažérů. Skyrama všechny tyto strategické herní prvky mistrně kombinuje a nabízí tak propracovaný simulátor letiště, který si nic nezavdá ani s komerčními hrami tohoto žánru. Připočteme-li na vrub Skyramy zajímavé grafické zpracování, jednoduché ovládání pomocí myši a možnost hrát Skyramu v prohlížeči, bezesporu tato online hra patří mezi TOP letecké online hry nabízené zdarma.

Drakensang online: čistokrevná online fantasy hra

Drakensang online je fantasy hra z dílny Bigpoint.com, kterou si oblíbíte především díky velmi kvalitně propracované 3D grafice, vysoce návykové hratelnosti a realisticky zpracovaném fantasy světě, v němž narazíte na nespočet zajímavých postav, předmětů a zbraní nebo nebezpečných questů. Základní příběhová linie této online fantasy hry vás vtáhne do života lidí ve světě Drakensang a stylizuje vás do role hrdiny, který má lidstvo uchránit před hrozícím nebezpečím z jiných světů. Černé oko online, jak se mezi hráči hře Drakensang online říká, tak nabízí hodiny a hodiny skvělého online hraní, kdy vás touha neustále zdokonalovat svou postavu požene mílovými kroky kupředu. Máte-li zálusk na fantasy hry online, Drakensang online rozhodně vyzkoušejte!

RamaCity: budovatelská online strategie

Pokud fandíte spíše budovatelským strategiím ala SimCity, rozhodně si nenechte ujít online budovatelskou strategii RamaCity. Tato online hra zdarma přináší vše, co má správná strategie mít. Tedy neomezené možnosti v budování města, obrovské množství budov a objektů, rozmanité denní úkoly a propracovanou grafiku. O vaši zábavu se stará nejen samotné budování města či správa financí, ale také různé denní úkoly, které zaručují, že se ani po mnoha hodinovém hraní nezačnete nudit. RamaCity patří mezi tzv. hry v prohlížeči, takže vám ke hraní stačí bezplatně se zaregistrovat a mít nainstalovaný webový prohlížeč na svém počítači. Následně se můžete směle pustit do budování města svých snů!Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek