sheeanin

sheeanin

Zahrajte si online hry zdarma ve vašem prohlížeči

Jste příznivci online hraní? Vyzkoušejte dvě špičkové hry online od Bigpoint.com, které jsou zcela zdarma. Obě online hry, simulátor letiště Skyrama a online fantasy hra Drakensang, jsou hratelné ve webovém prohlížeči a nabídnou vám nespočet hodin skvělé zábavy. Zároveň nemusíte nic platit, stahovat ani instalovat. Prohlížečové hry stačí otevřít ve vašem browseru, zaregistrovat se a můžete začít hrát. Nevíte, u které z online her začít? Vyzkoušejte pro jistotu obě dvě! Zjistíte, že ačkoliv je každá hra zcela jiná, obě nabízejí skvělou hratelnost, propracovanou grafiku a skvělý příběh, který vás od počítače jen tak nepustí.

Skyrama: propracovaný simulátor letiště

Skyrama patří mezi oblíbené letecké hry online. Při hraní Skyramy budete postaveni do role šéfa letiště, který musí zajistit, aby letiště maximálně prosperovalo, bylo ziskové a oblíbené mezi cestujícími. Budete mít proto na starosti nejen samotný rozvoj letiště, ale také nákup kvalitních letadel, jejich servis, řízení zaměstnanců leziště, správu letového řádu nebo odbavování cestujících. Máte takřka neomezené možnosti v budování letiště a vaším cílem je z malého letiště vybudovat mezinárodní kolos, který bude schopen odbavit stovky letadel denně. Skyrama je opravdu propracovaný simulátor letiště, který umě kombinuje strategické herní prvky s těmi budovatelskými. Nabízí proto jedinečný herní systém, který je založen především na vašich herních a strategických dovednostech. Společně s propracovanou grafikou, jednoduchým ovládáním pomocí myši a možnosti hrát Skyramu ve webovém prohlížeči, patří tato hra mezi TOP letecké hry online. Připočteme-li k tomu možnost hrát Skyramu zdarma a vysokou kvalitu herního provedení, je tato letecká hra online srovnatelná s komerčními tituly tohoto žánru.

Drakensang online: takřka návyková online fantasy hra

Dáváte-li přednost především 3D grafice, fantasy světům plných hrdinů, nebezpečných questům a boji dobra proti zlu, vyzkoušejte raději Drakensang online. Tato skvělá online fantasy hra vás vrhne do víru dobrodružství skvělé příběhové linie a umožní vám od počítače prožít život hrdiny ve světe Drakensang. V Drakensangu se ocitnete se v roli kladného hrdiny, který má tamější svět a lidstvo uchránit před hrozícím nebezpečím přicházejícím z jiných světů. Máte tak možnost při nebezpečných hrdinných výpravách a questech poznat celý svět Drakensang, potkat nespočet zajímavých postav a utkat se v mnoha soubojích s rozličnými nepřáteli. Abyste si úkoly a souboje náležitě vychutnali, svou postavu můžete v průběhu hry neustále zdokonalovat nejen po stránce bojových dovedností, ale také prostřednictvím řady magických předmětů a zbraní.Černé oko online, jak se hře Drakensang online mezi hráči říká, nabízí mnoho hodin skvělého online hraní, kdy vás potřeba poznávat svět Drakensang požene mílovými kroky kupředu. Baví-li vás fantasy hry online, Drakensang online rozhodně vyzkoušejte!


Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek